کارشناس رسمی قیمت گذاری ارزیاب املاک برای پرونده ویزا مهاجرت – تمکن مالی 2024

کارشناس رسمی قیمت گذاری املاک برای ارزیابی تمکن مالی ویزا در تهران و شهرستان های ایران توسط کارشناسان رسمی مقیم استان. کارشناس رسمی ارزیابی ملک برای مهاجرت و اقامت در واقع همان کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان است که دارای تجربه در تهیه گزارش قیمت گذاری و تعیین ارزش انواع املاک تهران، مازندران، گیلان، شیراز، تبریز، مشهد و سایر استان ها برای بررسی و تایید تمکن مالی و میزان دارایی های متقاضیان ویزا و مهاجرت به کشور هایی مانند کانادا، استرالیا، اروپا و آمریکا ست.

موبایل کارشناس رسمی 2282044-0912

تلفن کارشناس دفتر گروه کارشناس آنلاین (کارشناس رسمی قیمت گذاری) 44231706 (021)

 

این موضوع در واقع به این برمی گردد که متقاضیان مهاجرت معمولا برای نشان دادن میزان دارایی ها و تمکن مالی خود به ادارات مهاجرت یا سفارت خانه های مربوطه در کشور های مهاجر پذیر مانند کانادا، استرالیا، آمریکا و اروپا، علاوه بر فهرست کردن انواع املاک خود اعم از زمین، آپارتمان، واحد تجاری و اداری و کارخانه های صنعتی و تولیدی، نیاز به کارشناسی قیمت خودرو و ماشین آلات کارخانجات یا انواع دیگر دارایی های خود دارند که همه ی آنها نیاز به بررسی و تایید توسط کارشناس ارزیاب قسم خورده دادگستری دارد.

در این زمینه تفاوتی بین متقاضیان مهاجرت از طریق دانشجویی (تحصیلی) استرالیا و کانادا یا دانش آموزی کانادا و استرالیا یا بزینس (سرمایه گذاری) یا کارآفرینی (استارت آپ) و یا اسپانسر شیپ والدین و روش های دیگر نمی باشد.

کارشناس رسمی قیمت گذاری ملک مهاجرت
گروه کارشناسی رسمی دادگستری ارزیابی ملک و خودرو برای تمکن مالی

درخواست کارشناسی ملک، قیمت‌گذاری رسمی و سایر دارایی ها برای تعیین قیمت کارشناسی ملک و خودرو و برند شرکت ها و ماشین آلات، امروزه بیشتر برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا و کانادا انجام می گیرد که در ادامه به تعدادی از عناوین روش های آنها اشاره می کنیم.

ارزیاب رسمی املاک برای مهاجرت به کانادا

کانادا یکی از مقاصد اصلی مهاجرت متقاضیان در سراسر دنیاست. این موضوع به خاطر وجود امنیت اجتماعی، امنیت شغلی، پذیرش راحت مهاجران در میان جامعه، سطح تحصیلی بالای دانشگاه ها و سطح بالاتر از متوسط درآمد عمومی مردم آنجاست. مهاجرت به کانادا به چهار روش رایج تر انجام می شود که عبارتند از:
 – مهاجرت به کانادا از طریق کار آفرینی
– مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
– مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و ماهر
– مهاجرت به کانادا برای تحصیل

از هر کدام از این روش ها که برای مهاجرت اقدام کنید نیاز به تایید تمکن مالی و میزان دارایی ها و کارشناسی املاک و مستغلات توسط کارشناس قسم خورده دادگستری و یا کارشناس ارزیابی ملک مهاجرت دارید که گروه ما این کار را توسط کارشناس رسمی ارزیابی ملک برای مهاجرت برای شما انجام می دهد.

بعد از دوره کرونا، کشور کانادا تسهیلات زیادی برای جذب مهاجران از کشور های دیگر مانند ایران اندیشیده است. کانادا حتی تعداد کارمندان اداره مهاجرت را برای بررسی ویزا های دانشجویی و سرمایه گذاری افزایش داده و حتی دیده می شود که پذیرفته شدگان روش اکسپرس اینتری در چند دوره اخیر در سال 1401 یا سال 2022 با امتیاز های بسیار پایین تری پذیرفته شده اند.

 معمولا کارشناس قیمت گذاری اموال تهران کار قیمت گذاری و کارشناسی اموال منقول برای متقاضیان ویزا و مهاجرت را  انجام می دهد.

این موضوع نوید روز های خوب در بحث مهاجرت به کانادا را دارد اما نباید از سخت گیری آفیسر های اداره مهاجرت در بحث صدور ویزای ورود به کانادا غافل شد و طبق توصیه اکثر وکلا بهتر است در زمینه ارائه تمکن مالی و سند های املاک و خودرو و دیگر مدارک لازم ، پرونده غنی تری ارائه کرد.

اگر ملک مورد کارشناسی در استان مازندران باشد توسط کارشناس رسمی در مازندران مورد ارزیابی قیمت قرار می گیرد و اگر در استان گیلان باشد توسط کارشناس رسمی در گیلان قیمت گذاری رسمی می شودد.

تلفن دفتر کارشناس رسمی 44231706 (021)

برای آشنایی با تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا می توانید صفحه کارشناسی ملک برای مهاجرت به کانادا را در سایت ما ببینید.

اخیرا اداره مهاجرت کانادا، میزان تمکن مالی لازم برای ویزا های تحصیلی دانشجویی را تقریبا دو برابر کرده و این امر لزوم ارائه تمکن مالی بیشتر برای ویزا را نشان می دهد.

کارشناس ارزیابی ملک مهاجرت به استرالیا

استرالیا به علت وجود موقعیت های کاری فراوان در چند سال اخیر به یکی از مقاصد اصلی مهاجرت برای مردم دنیا تبدیل شده است. کشوری پهناور با زمینه های توسعه ی فراوان و نیروی کاری بومی کم برای هر مهاجری که نیاز به زندگی و اشتغال در کشوری امن و با ثبات دارد وسوسه کننده است. مهاجرت به استرالیا بیشتر از روشهای زیر انجام می گیرد:

 • مهاجرت به استرالیا از طریق نیروی کار تخصصی
 • مهاجرت به استرالیا از طریق کارآفرینی
 • مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق دانشجویی

که در هر کدام از این روش ها شما نیاز به انجام کارشناسی و ارزش گذاری روی ملک ها و سایر دارایی های خود برای تشکیل پرونده ی مهاجرت دارید. برای اطلاعات بیشتر در باره روشهای مهاجرت به استرالیا می توانید صفحه ارزیابی ملک برای مهاجرت استرالیا را در سایت ما (کارشناس آنلاین) ببینید.

 

ویزای سرمایه گذاری استرالیا که به ویزای 188 استرالیا معروف است هم اکنون در میان اشخاص بالای 40 سال سن، به یکی از محبوب ترین ویزا های مهاجرتی بدل شده است. اگر بخواهید با این ویزا به طور کلی آشنا شوید به این صورت است که شما ضمن داشتن سابقه مدیریتی مانند مدیریت شرکت یا یک مغازه دارای پروانه کار رشته های مشخص، مدارک و اسنادی نشان می دهید که در ایران دارایی هایی مانند املاک در تهران و شمال و شهر های دیگر مانند اصفهان و اهواز و شیراز دارید که تایید میزان دارایی های شما با کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان است که در این زمینه می توانید با ما تماس بگیرید.

شرایط ویزای 188 استرالیا بعد از کرونا تغییر کرده و رویکرد اداره مهاجرت استرالیا نیز برای این ویزای سرمایه گذاری و کارشناسی املاک مربوطه نیز همین طور دچار تغییرات شده است.

سپس با تشکیل پرونده می توانید از یکی از ایالت ها به عنوان نامزد دریافت ویزا، دعوت نامه بگیرید و پس از آن با تشکیل پرونده اصلی برای آن ایالت، ویزای سرمایه گذاری شماره 188 استرالیا را اخذ نمایید. این ویزا به شما حدود 5 سال (قابل تمدید تا هفت سال) اجازه می دهد تا با حضور و کار و زندگی در خاک استرالیا، بزینس مورد نظر خود را انتخاب و نسبت به تاسیس آن اقدام کنید.

این ها کلیات این ویزا بود و در این مسیر، تایید میزان دارایی های شما توسط کارشناس رسمی ساختمان صورت می گیرد.

در وبلاگ کارشناسی رسمی ملک نیز مطالب مرتبط با کارشناس ارزیابی ملک برای مهاجرت وجود دارد.

کارشناسی ارزیابی املاک برای مهاجرت
قیمت گذاری رسمی املاک توسط کارشناس رسمی دادگستری تمکن مالی

گروه کارشناسان رسمی ما چگونه به شما در زمینه مهاجرت کمک می کند؟

گروه کارشناسان رسمی دادگستری کارشناس آنلاین با در اختیار داشتن کارشناسان رسمی دادگستری در رشته های راه و ساختمان، برق، تاسیسات و ماشین آلات کارخانجات، خودرو و امور وسایل نقلیه با داشتن همکاران گروه در تهران و سایر استان های دیگر کشور می توانیم به شما در انجام کارشناسی و ارزیابی و قیمت گذاری رسمی انواع دارایی هایتان (شامل ارزیابی ملک، قیمت گذاری آپارتمان، زمین، واحد اداری و تجاری و کارخانه صنعتی و ماشین آلات و خودرو و …) و ارائه گزارش های کارشناسی و تهیه تراز نامه برای مهاجرت و اقامت و یا اخذ ویزا توسط کارشناس ارزیابی ملک مهاجرت کمک کنیم.

نوشتن گزارش کارشناسی مورد قبول برای اداره های مهاجرت هر کدام از این کشور ها نیاز به تجربه و دانستن فرمت های مورد درخواست آن کشور ها دارد که این کار توسط کارشناسان رسمی گروه ما انجام می گیرد.

یکی از اصلی ترین بخش های تشکیل دهنده پرونده مهاجرت شما ، میزان دارایی های شما در ایران است. ارزیابی رسمی ارزش دارایی های شما باید توسط کارشناس رسمی دادگستری دارای تجربه در امر مهاجرت انجام شده و تایید شود.

قیمت گذاری رسمی دارایی های شما می تواند انواع برای ملک، آپارتمان، زمین، کارخانه، مغازه یا واحد تجاری یا اداری، ماشین، ویلا، ماشین آلات صنعتی و حتی دارایی های شخصی مانند طلا و جواهر و حساب سپرده بانکی باشد. قیمت گذاری رسمی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان انجام و طی گزارش کارشناسی تایید می شود و با توجه به تفاوت فرمت های مورد قبول اداره مهاجرت استرالیا و کانادا، این امر نیاز به تجربه کار در این زمینه دارد. اداره مهاجرت استرالیا نیاز به تایید قیمت کارشناسی ملک و سایر دارایی های شما توسط ما دارد.

گروه کارشناسان رسمی ساتیا (کارشناس آنلاین) متشکل از کارشناسان رسمی که در تهران و سایر شهر های استان های کشور مانند شیراز، اصفهان، تبریز، رشت، ساری، بندرعباس، مشهد، خرم آباد مقیم و مستقر هستند می توانند در زمینه ارزش گذاری و کارشناسی ملک و سایر دارایی های شما به شما کمک کنند و گزارش های آنها توسط کارشناسان ما در تهران نیز کنترل می شود.

برای ارزیابی رسمی و تایید دارایی های ملکی و غیر ملکی خود و تشکیل پرونده مهاجرت، با ارزیاب رسمی ملک ما مشورت کنید.

مدیریت گروه کارشناس رسمی دادگستری: مهدی شهداد 2282044-0912 تلفن 44231706 (021)

Our official appraiser experts in pricing the properties like apartments, ground, hotel, factories etc can help applicants of immigration to Canada, Australia, United states of America and EU or Europe. Assets of the applicants could be in Tehran or other provinces and cities of Iran.

مقالات مرتبط

10 پاسخ

 1. salam
  برای قیمت گذاری خانه و آپارتمان و ماشین برای مهاجرت خود اشتغالی کانادا می خوام اقدام کنم شما کارشناس رسمی دارید؟ میشه ماشین بابام رو هم کارشناسی کنید چون قیمتش بالاست؟

  1. سلام بله همکار ما کارشناس رسمی دادگستری قیمت گذاری اتومبیل هست
   این که کارشناسی ماشین پدر شما برای اضافه کردن به پرونده مناسب هست یا نه بستگی به روش مهاجرت شما داره

 2. سلام به شما و تشکر از اطلاعات تون
  پدرم دو آپارتمان داره که میخواد برای اسپانسری من برای دانشجویی کانادا معرفی کنه. ارزیاب رسمی املاک نیاز هست با تایید وزارت خارجه وکیل گفته
  شما کارشناسی ش رو انجام میدید؟

 3. برای رفتن به کانادا با ویزای کارآفرینی به چقدر املاک نیاز دارم که کارشناسی بشه و آیا باید همه املاک رو برای کارشناسی ارائه بدم که ارزش گذاری بشه؟

  1. ویزای کارآفرینی شرایطش در ایالت های مختلف فرق می کنه و هر چند سال هم یک تغییراتی در اون ایجاد میشه و وکلای مهاجرت کارشان همین هست و می تونند این اطلاعات رو در اختیار شما بگذارند.
   گروه ما کارشناسان رسمی ارزیاب املاک و دارایی های متقاضیان مهاجرت هستند که توان مالی و تمکن مالی شما رو برای ارائه به سفارت و اداره مهاجرت بررسی و تایید می کنند

 4. آیا کارشناسی قیمت ماشین رو هم برای تمکن مالی مهاجرت انجام می دید؟ بعضی ها میگن سفارت اصلا قبول نمی کنند

  1. این که قیمت گذاری ماشین برای تمکن مالی برای پرونده شما انجام بشه یا نه بستگی به نظر وکیل مهاجرت داره و در خیلی از موارد بله وکلای مهاجرت و دفاتر مهاجرتی، گزارش های کارشناسی ارزیابی ماشین که توسط کارشناس رسمی ارزیاب خودرو ارزیابی شده رو هم به پرونده مهاجرت ضمیمه می کنند

 5. سلام.به جهت کارشناسی و ارزیابی قیمت ملک پدرم برای ارایه به اداره مهاجرت آمریکا راهنمایی میخواستم باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *