کارشناس رسمی دادگستری شیراز – قیمت گذاری ملک 1402

کارشناسی ارزش گذاری املاک توسط کارشناس رسمی دادگستری رشته ساختمان در استان فارس – شیراز مرکز استان فارس بوده و کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان فارس و همچنین مرکز کارشناسان رسمی دادگستری قوه قضاییه در شهر شیراز و دیگر شهر های استان دارای کارشناس رسمی در رشته های مختلف مانند رشته راه و ساختمان و نقشه برداری، تاسیسات ساختمانی، تاسیسات آبی، کارشناس کشاورزی، کارشناس رسمی ماشین آلات، برق و تاسیسات و خودرو و رشته های مختلف دیگر هستند.

کارشناسان رسمی رشته های مختلف هر کدام در حوزه صلاحیت های کارشناسی خود به کارشناسی برای دادگاه ها و شورا های حل اختلاف و همچنین نهاد های خصوصی مانند بانک ها و کارخانه های صنعتی و تولیدی و شرکت های خصوصی و بورسی اداراتی مانند اداره اجرای اسناد رسمی (اداره ثبت اسناد و املاک استان فارس) و اداره دارایی (حوزه مالیاتی) می پردازند.

ما چگونه به شما در امور کارشناسی رسمی شیراز کمک می کنیم؟

کارشناسان رسمی دادگستری همکار گروه ما مقیم در شهر شیراز می توانند در زمینه کارشناسی ارزیابی رسمی قیمت املاک مانند آپارتمان ، زمین، ویلا و همچنین مشاوره در زمینه قرار داد های خرید و فروش ملک و ساختمان در شیراز به شما کمک کنند.

تلفن دفتر کارشناسی برای مشاوره در زمینه کارشناسی رسمی دادگستری قیمت گذاری ملک: (کارشناس رسمی قیمت گذاری) 44231706 (021)

موبایل کارشناس رسمی دادگستری 2282044-0912

کارشناس رسمی دادگستری شیراز استان فارس ارزیابی قیمت ملک

کارشناسی قیمت ملک شیراز

شیراز به عنوان مرکز استان فارس و یکی از قدیمی ترین شهر های ایران با سابقه ی تمدن زیاد در چندین دوره پایتخت ایران بوده و به همین علت مناطقی از شهر شیراز دارای بافت قدیمی با ساختمان ها و باغ های دارای ارزش تاریخی و باستانی قابل توجه هستند که در کارشناسی ملک مورد توجه کارشناس قرار می گیرد.

کارشناسی و ارزیابی قیمت کارشناسی ملک در شیراز توسط کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان انجام می شود و این کارشناسی بر اساس ارزش منطقه ای عرصه و قدرالسهم آپارتمان از زمین مجتمع و مشخصات سازه ای ساختمان از جمله مصالح نما، نوع پوشش کف، تاسیسات گرمایش و سرمایش، انشعابات و داشتن پارکینگ و انباری و آسانسور و موارد دیگر انجام می شود.

ارزیابی املاک با کاربری گردشگری در شیراز

نظر به پتانسیل جذب گردشگر و رونق صنعت توریسم در شیراز، زمین ها و ساختمان های زیادی در آن دارای کاربری گردشگری می باشند و یا این که موقعیت برای استفاده به عنوان اماکن تفریحی – توریستی مانند هتل، رستوران، مسافرخانه، اماکن بین راهی و باغ موزه ها را دارند.

کارشناس ارزیابی املاک با کاربری گردشگری مانند هتل توسط کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان با سابقه بالا که دارای صلاحیت ارزیابی و قیمت گذاری این نوع املاک باشند انجام می شود.

محله ها و مناطق شهر شیراز

شیراز با توجه به قدمت و سابقه تاریخی خود دارای محلات قدیمی با ساختمان های دارای قدمت بنای بالا نیز هستند و مناطقی در شهر وجود دارند که در املاک آن، بافت جدید و ساخت و ساز های جدید و مجتمع های آپارتمانی نوساز و یا شهرک های مسکونی وجود دارد.

برخی خیابان های شیراز دارای بافت تجاری نوساز و شیک و مدرن بوده و در برخی از قسمت های بافت قدیمی آن، مغازه های تجاری با فرم قدیمی جهت جذب گردشگر وجود دارند که کارشناسی سرقفلی این مغازه ها شرایط خاصی را می طلبد.

قیمت گذاری رسمی ارزش زمین و ویلا در شمال برای تهاتر با املاک استان فارس توسط کارشناس رسمی دادگستری در مازندران انجام می شود.

از مناطق تاریخی شهر شیراز که دارای بافت قدیمی و ساختمان های با قدمت ساخت زیاد است می توان به دروازه قرآن، ارگ کریم خان زند، بازار وکیل، حمام وکیل، خیابان زند، نارنجستان قوام، آرام گاه حافظ و سعدی و باغ ارم را نام برد.

کارشناس رسمی دادگستری در تهران کار کارشناسی ارزش گذاری رسمی املاک را در استان تهران انجام می دهد.

بافت های مسکونی و تجاری جدید تر شیراز نیز در معالی آباد و دانشگاه شیراز و بلوار مدرس ، فلکه گاز و … نام برد که قیمت کارشناسی ملک بطور متوسط در هر کدام از این ها متفاوت بوده و نیاز به کارشناس رسمی ساختمان برای تعیین قیمت کارشناسی ملک در استان فارس دارد.

کارشناس رسمی دادگستری استان فارس

شهر های دیگر استان فارس نیز مانند شهرستان لار، لامرد، داراب، کارزون، سپیدان، صدرا، مرودشت، فسا و جهرم می باشد که هر کدام دارای شرایطی مشابه شهر شیراز از نظر ملک و زمین و ساختمان های قدیمی و جدید می باشند.

استان فارس دارای حوزه جغرافیایی وسیع از کوه، دریاچه، دشت و مناطق شهری بوده و در آن کارخانه های صنعتی و تولیدی مانند خودرو سازی ها و شهرک های صنعتی ، مجتمع های ذوب فولاد و مناطق کشاورزی و مجتمع های کشت و صنعت تا اماکن گردشگری وجود دارد که ارزیابی و قیمت گذاری روی هر کدام از آنها نیاز به کارشناس رسمی در رشته های تخصصی مربوطه دارد، مثلا کارشناسی قیمت ماشین آلات کارخانه نیاز به کارشناس رسمی ماشین آلات و ارزیابی بهای زمین های کشاورزی و باغ ها نیاز به کارشناس رسمی در رشته کشاورزی در استان فارس و یا شهر شیراز دارد.

وجود سازمان بورس و چند منطقه ویژه اقتصادی در شهر شیراز و استان فارس نیاز به کارشناسان رسمی دادگستری در رشته های راه و ساختمان، تاسیسات و ماشین آلات کارخانجات و همچنین کارشناس رسمی امور مالی مانند حسابداری و حسابرسی و کارشناس رسمی خودرو را دو چندان می کند.

Our official experts in the field of building and civil construction issues can help you in price evaluation of properties in Iran,  Fars province, Shiraz city.

تلفن دفتر کارشناسی رسمی ما: 021442317036 موبایل 2282044-0912

مقالات مرتبط

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *