جستجو کردن

اولین شغل پس از مهاجرت به کانادا – کارشناس دادگستری املاک بررسی تمکن مالی ویزا

اولین شغل پس از مهاجرت به کانادا – کارشناس دادگستری املاک بررسی تمکن مالی ویزا

سال ۲۰۰۵ که وارد کانادا شدم، اولین شغلم که کار کردن در مرکز خدمات تلفنی بود به دست آوردم، همچنین شغل دومم را نیز در همین مرکز گرفتم. یافتن اولین شغل پس از مهاجرت به کانادا ممکن است کار آسان یا کار سختی باشد.

کارشناس ارزیاب رسمی تمکن مالی جهت پرونده های ویزا و مهاجرت کانادا –

تلفن کارشناس رسمی ساختمان 02144231706

نمی خواهم بگویم که کار کردن در مرکز خدمات جزو مشاغل مناسب می باشد، اما می توانم بگویم برای من که تازه وارد کانادا شده بودم مناسب بوده و به همین جهت، قبول کردم. آن موقع چندان به این موضوع اهمیت نمی دادم. تنها می خواستم که جلوی استفاده بی رویه از پس اندازهای بانکی خودم را بگیرم!

 

اولین شغل در کانادا

چند ماه بعد، موقعی که بیشتر با زبان فرانسه آشنا شدم، یک پیشنهاد کاری از طرف پارلمان هیل(Parliament Hill)  دریافت کردم. این کار، یک قرارداد چندماهه بود اما حقوق بیشتری می دادند و جایگاه مناسب شغلی به حساب می آمد و در مکانی جذاب به کار مشغول می شدم. همان موقع، یک پیشنهاد شغلی از واترلو  برای شرکتی که هم اکنون در آن مشغول به کار هستم دریافت کردم. این موضع به ۹ ماه پس از ورود ما به کانادا بر می گردد که توانستم “شغل مناسبی” دریافت کنم.

آیا توانسته بودم در کوتاه ترین زمان، شغل مناسبی پیدا کنم؟ واقعیت این است که من در بازه زمانی متوسطی توانستم به شغل مناسب دست پیدا کنم. اکثر افرادی که می شناسم (افراد حرفه ای تحصیل کرده که دارای مهارت های زبانی مناسبی می باشند و تجارب خوبی در کشور خود کسب کرده اند) به طور میانگین پس از ۶ ماه از حضور خود در کانادا، شغل مناسب خود را دریافت کرده اند. اکنون که هفت سال از آن تاریخ گذشته است، می توانم بگویم که توانستم زود به شغل مناسبی دست پیدا کنم. این هفت سال برای من همواره جاوادانه است.

گروه کارشناس رسمی دادگستری ساتیا - کارشناس آنلاین ارزیابی زمین کارشناسی ملک قیمت گذاری آپارتمان ارزش کارشناسی

گاهی اوقات که بر اساس تجربه فعلی خودم به گذشته نگاه می کنم در می یابم که می توانستم کارهای بهتری برای دریافت هر چه سریعتر شغل مناسب خود انجام دهم که می خواهم همین جا، این اطلاعات را با شما در میان بگذارم.

سه کلید دریافت شغل مناسب پس از ورود به کانادا

کلید اول: تحقیق

این تکلیف شما است. شما باید تحقیقات خود را قبل از ورود به خاک کانادا انجام دهید. هر روز بایستی حداقل یک ساعت از وقت خود را به انجام برخی تحقیقات در بازار مشاغل اختصاص دهید. این تحقیقات باید به شما کمک کند تا به پرسش های زیر پاسخ دهید:.
•    کدام بازار بیشتر به مهارت های من نیاز دارد؟
•    چه بازاری بهتر است؟ چه شهرهایی دارای تقاضای  واقعا خواهان مهارت های من می باشند؟
•    چه شرکت هایی خواهان استفاده از مهارت های من می باشند؟
•    کجا می توانم شغل مناسب خود را پیدا کرده و رزومه خود را به آن شرکت ارسال دارم؟
•    چگونه و با چه کسانی در شرکت می توانم ارتباط برقرار کنم؟
•    بهترین رویکردی که می توان در رابطه با این شرکت ها اتخاذ کرد کدامند؟
موارد بالا، برخی از پرسش های مهمی هستند که باید پیش از ورود به کانادا، در صدد یافتن پاسخ های مناسبی برای آن ها باشید. مطمئنا سوالات بیشمار دیگری نیز وجود دارند اما فکر می کنم که همین پرسش ها نیز توانسته است یک تصویر کلی به شما ارائه کند.

کلید دوم: زبان

همانطور که چند روز پیش و در مصاحبه ی خود با نیک نورانی بیان کردیم: داشتن دانش کافی زبان خارجه، جای بحث ندارد.
ممکن است زبان مادری شما، زبان انگلیسی باشد اما:
•    آیا این همان زبانی است که شما در کانادا استفاده خواهید نمود؟ کارشناسی ملک برای ویزای کانادا
•    تفاوت های معنایی و تلفظی در زبان انگلیسی شما با زبان کانادا کدامند؟
•    عبارات متداول مورد استفاده در حرفه شما در کانادا کدامند؟
•    در کانادا، نام دقیق حرفه شما چیست؟
سعی کند که با افراد بومی کانادا گفتگو کنید، به رادیو گوش کنید، از یوتیوب استفاده نمایید و یا به وب سایت هایی که در ارتباط با حرفه شما می باشد بپیوندید.

کلید سوم: انجمن

هرچه درباره اهمیت تشکیل انجمن صحبت کنم باز هم کم گفته ام. بازار کار کانادا تقریبا به افرادی که شما می شناسید مرتبط هستند. برای این که افراد را بشناسید، بایستی بیشتر در اجتماعات حضور یابید. شما حتی می توانید این کار را از کشور خود آغاز کنید، ما من چندان انجام چنین کاری را به شما توصیه نمی کنم. تنها چند ماه یا چند هفته پیش از ورود به کانادا و به منظور صمیمی کردن روابط، چنین کاری انجام دهید.
برخی از نکات جهت تشکیل انجمن:
•    Expat Forums
•    LinkedIn
•    بلاگ ها
•    InterNations
•    مشارکت در فعالیت های اجتماعی.
•    آشنایی با همسایه ها.

آیا یک سرگرمی برای خود دارید؟ از کدام ورزش لذت می برید؟ سعی کنید از این موارد برای ایجاد رابطه با دیگران استفاده نمایید. می دانم، دشوار است، به خصوص موقعی که شما یک فرد خجالتی باشید. اما این کاری است که شما باید آن را انجام دهید. می دانم که کار دشواری است: چرا که ممکن است ترس از شکست در برقرار رابطه سبب شود که تمام سعی خود را به کار نبندید.

نوبت شما است:

اکنون شما به سه کلید مهم پی برده اید. هر کدام از این کلیدها دارای مراحل عملی خاص خود هستند. نظر شما درباره این کلیدها چیست؟ نظر خود را در بخش “نظر شما” این وبلاگ ثبت کنید.

منبع: http://itccanada.persianblog.ir/

گروه کارشناس رسمی دادگستری ما در رابطه با مهاجرت شما چه کمکی می تواند انجام دهد؟

یکی از اصلی ترین بخش های تشکیل دهنده پرونده مهاجرت شما ، میزان دارایی های شما در ایران است. ارزیابی رسمی ارزش دارایی های شما باید توسط کارشناس رسمی دادگستری دارای تجربه در امر مهاجرت انجام شده و تایید شود.

قیمت گذاری رسمی دارایی های شما می تواند انواع برای ملک، ارزیابی آپارتمان، زمین، کارخانه، مغازه یا واحد تجاری یا اداری، ماشین، ویلا، ماشین آلات صنعتی و حتی دارایی های شخصی مانند طلا و جواهر و حساب سپرده بانکی باشد. قیمت گذاری رسمی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان انجام و طی گزارش کارشناسی تایید می شود و با توجه به تفاوت فرمت های مورد قبول اداره مهاجرت استرالیا و کانادا، این امر نیاز به تجربه کار در این زمینه دارد. اداره مهاجرت استرالیا نیاز به تایید قیمت کارشناسی ملک و سایر دارایی های شما توسط ما دارد.

کارشناس رسمی قیمت گذاری املاک برای بررسی تمکن مالی و تکمیل پرونده ویزای کانادا

گروه کارشناسان رسمی ساتیا (کارشناس آنلاین) متشکل از کارشناسان رسمی که در تهران و سایر شهر های استان های کشور مانند شیراز، اصفهان، تبریز، رشت، ساری، بندرعباس، مشهد، خرم آباد مقیم و مستقر هستند می توانند در زمینه ارزش گذاری و کارشناسی ملک در مازندران و کارشناسی املاک در گیلان و سایر دارایی های شما به شما کمک کنند و گزارش های آنها توسط کارشناسان ما در تهران نیز کنترل می شود.

برای مشاوره در زمینه ارزیابی رسمی دارایی ها برای مهاجرت با ما تماس بگیرید.

گروه کارشناسان رسمی دادگستری ساتیا
جستجوی کارشناس ارزیابمدیریت  گروه: مهندس مهدی شهداد 2282044-0912
کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان

روش های تماس با ما :

تلفن: 44231706 (021)    واتس آپ :Whatsapp +989122282044
اینستاگرام:  https://www.instagram.com/karshenas_online/ یا به وسیله ی آیدی اینستاگرام کارشناس آنلاین:    Karshenas_Online

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *