در این بخش، برای دانلود مجله کارشناس، بایگانی از فایل مجله دو ماهنامه کارشناس برای دسترسی بهتر کارشناسان رسمی دادگستری آورده می شود. این مجله توسط شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری تهیه و منتشر می شود.

دانلود مجله کارشناس

تاریخچه مجله کارشناس

مجله دوماهنامه «کارشناس» از سال 1371 با کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به‌صورت فیزیکی به صاحب امتیازی کانون کارشناسان رسمی دادگستری شروع به فعالیت نمود. از سال 1386 با تغییر صاحب امتیازی به شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری و مدیریت مسئولی آقای دکتر مرتضی محمدخان این دوماهنامه به فعالیت خود ادامه‌داد. از خردادماه 1397 مقررگردید این ماهنامه به‌صورت الکترونیکی و با مدیریت مسئولی آقای دکتر طهماسب مظاهری و سردبیری آقای دکتر محمدتقی ضیائی بیگدلی فعالیت جدید خود را بر این منوال ادامه‌دهد.

این مجله هم اکنون برای همکاران کارشناس رسمی دادگستری به صورت فایل پی دی اف pdf در این سایت برای دانلود قابل دسترسی است

  هدف از انتشار دوماهنامه «کارشناس» آشنایی کارشناسان رسمی کشور با آخرین دست‌آوردهای علمی درارتباط با رشته‌های تخصصی کارشناسی و نیز ارتقاء سطح کیفی آنان از این طریق می‌باشد. همچنین «کارشناس» می‌تواند جایگاهی برای تبادل دانش و اطلاعات بین کارشناسان رسمی دادگستری و حقوقدانان و نیز متخصصانی باشد که با امور قضایی درارتباطند.

مطالعه این مجله برای همه همکاران کارشناس رسمی در رشته های مختلف کارشناسی می تواند بسیار مفید باشد.

دانلود فایل مجله کارشناس

لینک دانلود فایل با فرمت pdf مجلات الکترونیکی کارشناس در زیر آورده می شود. می توانید با کلیک روی هر کدام از لینک ها، مستقیما آن را در مرورگر اینترنت خود مشاهده کنید و برای دانلود فایل می توانید با کلیک راست روی هر کدام از لینک ها، گزینه save link as را انتخاب و به این ترتیب فایل را روی هارد کامپیوتر ذخیره کنید.

برای دسترسی به شماره های جدید تر می توانید به لینک سامانه مجله شورای عالی کارشناسان رسمی مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست