ارزیابی دارایی جهت مهاجرت – تمکن مالی

کارشناس رسمی ارزیابی ملک برای مهاجرت و اقامت در واقع همان کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان است که دارای تجربه در تهیه گزارش قیمت گذاری و تعیین ارزش انواع املاک برای تایید تمکن مالی و میزان دارایی های متقاضیان مهاجرت به کشور هایی مانند کانادا، استرالیا، اروپا و آمریکا ست.

این موضوع در واقع به این برمیگردد که متقاضیان مهاجرت معمولا برای نشان دادن میزان دارایی ها و تمکن مالی خود به ادارات مهاجرت یا سفارت خانه های مربوطه در کشور های مهاجر پذیر مانند کانادا، استرالیا، آمریکا و اروپا، علاوه بر فهرست کردن انواع املاک خود اعم از زمین، آپارتمان، واحد تجاری و اداری و کارخانه های صنعتی و تولیدی، نیاز به کارشناسی قیمت خودرو و ماشین آلات کارخانجات یا انواع دیگر دارایی های خود دارند که همه ی آنها نیاز به بررسی و تایید توسط کارشناس ارزیاب قسم خورده دادگستری دارد.

در این زمینه تفاوتی بین متقاضیان مهاجرت از طریق دانشجویی یا بزینس (سرمایه گذاری) یا کارآفرینی (استارت آپ) و یا اسپانسر شیپ والدین و روش های دیگر نمی باشد.

کارشناس رسمی قیمت گذاری ملک مهاجرت

گروه کارشناسی رسمی دادگستری ارزیابی ملک و خودرو برای تمکن مالی

کارشناسی ملک، قیمت‌گذاری رسمی و سایر دارایی ها برای تعیین قیمت کارشناسی ملک و خودرو و برند شرکت ها و ماشین آلات، امروزه بیشتر برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا و کانادا انجام می گیرد که در ادامه به تعدادی از عناوین روش های آنها اشاره می کنیم.

ارزیابی رسمی املاک برای مهاجرت به کانادا

کانادا یکی از مقاصد اصلی مهاجرت متقاضیان در سراسر دنیاست. این موضوع به خاطر وجود امنیت اجتماعی، امنیت شغلی، پذیرش راحت مهاجران در میان جامعه، سطح تحصیلی بالای دانشگاه ها و سطح بالاتر از متوسط درآمد عمومی مردم آنجاست. مهاجرت به کانادا به چهار روش رایج تر انجام می شود که عبارتند از:
 – مهاجرت به کانادا از طریق کار آفرینی
– مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
– مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و ماهر
– مهاجرت به کانادا برای تحصیل

از هر کدام از این روش ها که برای مهاجرت اقدام کنید نیاز به تایید تمکن مالی و میزان دارایی ها و کارشناسی املاک و مستغلات توسط کارشناس قسم خورده دادگستری و یا کارشناس ارزیابی ملک مهاجرت دارید که گروه ما این کار را توسط کارشناس رسمی ارزیابی ملک برای مهاجرت برای شما انجام می دهد.

برای آشنایی با تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا می توانید صفحه کارشناسی ملک برای مهاجرت به کانادا را در سایت ما ببینید.

کارشناس ارزیابی ملک مهاجرت به استرالیا

استرالیا به علت وجود موقعیت های کاری فراوان در چند سال اخیر به یکی از مقاصد اصلی مهاجرت برای مردم دنیا تبدیل شده است. کشوری پهناور با زمینه های توسعه ی فراوان و نیروی کاری بومی کم برای هر مهاجری که نیاز به زندگی و اشتغال در کشوری امن و با ثبات دارد وسوسه کننده است. مهاجرت به استرالیا بیشتر از روشهای زیر انجام می گیرد:

  • مهاجرت به استرالیا از طریق نیروی کار تخصصی
  • مهاجرت به استرالیا از طریق کارآفرینی
  • مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری
  • مهاجرت از طریق دانشجویی

که در هر کدام از این روش ها شما نیاز به انجام کارشناسی و ارزش گذاری روی ملک ها و سایر دارایی های خود برای تشکیل پرونده ی مهاجرت دارید. برای اطلاعات بیشتر در باره روشهای مهاجرت به استرالیا می توانید صفحه ارزیابی ملک برا مهاجرت استرالیا را در سایت ما (کارشناس آنلاین) ببینید.

در وبلاگ کارشناسی رسمی ملک نیز مطالب مرتبط با کارشناس ارزیابی ملک برای مهاجرت وجود دارد.

کارشناسی ارزیابی املاک برای مهاجرت

قیمت گذاری رسمی املاک توسط کارشناس رسمی دادگستری تمکن مالی

گروه کارشناسان رسمی ما چگونه به شما در زمینه مهاجرت کمک می کند؟

گروه کارشناسان رسمی دادگستری کارشناس آنلاین با در اختیار داشتن کارشناسان رسمی دادگستری در رشته های راه و ساختمان، برق، تاسیسات و ماشین آلات کارخانجات، خودرو و امور وسایل نقلیه با داشتن همکاران گروه در تهران و سایر استان های دیگر کشور می توانیم به شما در انجام کارشناسی و ارزیابی و قیمت گذاری رسمی انواع دارایی هایتان (شامل ارزیابی ملک، قیمت گذاری آپارتمان، زمین، واحد اداری و تجاری و کارخانه صنعتی و ماشین آلات و خودرو و …) و ارائه گزارش های کارشناسی و تهیه تراز نامه برای مهاجرت و اقامت و یا اخذ ویزا توسط کارشناس ارزیابی ملک مهاجرت کمک کنیم.

نوشتن گزارش کارشناسی مورد قبول برای اداره های مهاجرت هر کدام از این کشور ها نیاز به تجربه و دانستن فرمت های مورد درخواست آن کشور ها دارد که این کار توسط کارشناسان رسمی گروه ما انجام می گیرد.

یکی از اصلی ترین بخش های تشکیل دهنده پرونده مهاجرت شما ، میزان دارایی های شما در ایران است. ارزیابی رسمی ارزش دارایی های شما باید توسط کارشناس رسمی دادگستری دارای تجربه در امر مهاجرت انجام شده و تایید شود.

قیمت گذاری رسمی دارایی های شما می تواند انواع برای ملک، آپارتمان، زمین، کارخانه، مغازه یا واحد تجاری یا اداری، ماشین، ویلا، ماشین آلات صنعتی و حتی دارایی های شخصی مانند طلا و جواهر و حساب سپرده بانکی باشد. قیمت گذاری رسمی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان انجام و طی گزارش کارشناسی تایید می شود و با توجه به تفاوت فرمت های مورد قبول اداره مهاجرت استرالیا و کانادا، این امر نیاز به تجربه کار در این زمینه دارد. اداره مهاجرت استرالیا نیاز به تایید قیمت کارشناسی ملک و سایر دارایی های شما توسط ما دارد.

گروه کارشناسان رسمی ساتیا (کارشناس آنلاین) متشکل از کارشناسان رسمی که در تهران و سایر شهر های استان های کشور مانند شیراز، اصفهان، تبریز، رشت، ساری، بندرعباس، مشهد، خرم آباد مقیم و مستقر هستند می توانند در زمینه ارزش گذاری و کارشناسی ملک و سایر دارایی های شما به شما کمک کنند و گزارش های آنها توسط کارشناسان ما در تهران نیز کنترل می شود.

برای ارزیابی رسمی و تایید دارایی های ملکی و غیر ملکی خود و تشکیل پرونده مهاجرت، با ارزیاب رسمی ملک ما مشورت کنید.

مدیریت گروه کارشناس رسمی دادگستری: مهدی شهداد 2282044-0912 تلفن 44231706 (021)

Our official experts in pricing the properties like apartments, ground, hotel, factories etc can help applicants of immigration to Canada, Australia, United states of America and EU or Europe. Assets of the applicants could be in Tehran or other provinces and cities of Iran.

لطفا برای حمایت از ما و کمک به دیگران، از طریق آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی در زیر، این مطلب را به اشتراک بگذارید.

شرایط عمومی پیمان

فصل اول تعاريف ومفاهيم ماده1 پيمان پيمان‌‌،مجموعه اسنادومداركي است كه درماده2 موافقتنامه پيمان،درج شده است ماده2 موافقتنامه موافقتنامه،سندي است كه…

پرداخت حق الزحمه کارشناسی

برای پرداخت حق الزحمه کارشناسی و یا مشاوره کارشناسی با ما تماس بگیرید. برای دیدن تعرفه حق الزحمه می توانید به…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه کار شما باید قوانین و مقررات را بپذیرید

فهرست