مشاوره کارشناسی قبل از انجام کارها، مقوله ایست که در کشور ما هنوز جا نیافتاده است. لازم است بدانید که بیشتر پرونده هایی که در دادگستری با موضوع املاک در مورد خرید و فروش های ملکی یا قرارداد های ساختمانی و پیمانکاری و یا اختلافات ثبتی و مانند اینها تشکیل می شود از یک اقدام بدون مشورت و یا یک قرارداد ناشیانه و غیر فنی شروع شده است.

 مشاوره کارشناسی در پرونده های حقوقی املاک و ساختمان

بیشترین تعداد پرونده های حقوقی که در دادگاه ها وجود دارد مربوط به مسائل ملکی و ساختمانی و زمین است. در صورت وجود اختلاف و طرح دعوی در دادگاه ها، قضات معمولا جهت تشخیص حقیقت امر، موضوع را به کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان، کارشناس رسمی ثبتی، کارشناس رسمی دادگستری رشته تاسیسات و غیره ارجاع می دهند و در حقیقت قاضی با مشورت کارشناس و طبق نظر آنها رای صادر می شود.

برخی از ما بعد از ایجاد مشکل در کارمان به جستجوی کارشناس رسمی دادگستری می رویم اما بهتر است قبل از بستن قرارداد هایی که برای شما مهم است از مشورت کارشناس رسمی در کنار وکیل بهره بگیرید. به این صورت تا حدی از مشکلات آتیه در کار شما کاسته می شود.

مشاوره کارشناسی رسمیمشورت با کارشناس : اگر قصد خرید ، فروش و یا عقد قراردادهای کاری دارید:

شما می توانید با مشورت با کارشناس در هنگام عقد قراردادهای خرید ، فروش و یا پیمانکاری و کلا هر گونه امر حقوقی با کارشناسان ما مشاوره کنید.

مشاوره کارشناسی با ما می تواند شما را از درگیری های حقوقی آتیه و سرگردانی در دادگاه ها و همچنین صرف هزینه های کلان برای وکالت و کارشناسی های دادگاهی مصون سازد.

مشاوره کارشناسی رسمی : اگر هم اکنون درگیر یک پرونده ی حقوقی ملکی در دادگستری یا بانک هستید: 

ما می توانیم با بررسی پرونده ی شما و جمع بندی و تحلیل کارشناسی، به شما و وکیل تان در تعیین استراتژی بهینه برای مطرح کردن پرونده در دادگاه ها و یا چگونگی پیشبرد آن کمک کنیم. به یاد داشته باشید وکیل شما با داشتن تحلیل ما از موضوع تخصصی ، بهتر می تواند از شما دفاع کند.

خدمات مشاوره ای ما :

مشاوره و تحلیل کارشناسی رسمی تخصصی پرونده های حقوقی و ملکی شما توسط کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان با سالها سابقه کار در رشته مهندسی و چهارده سال کار در زمینه کارشناسی رسمی دادگستری 

برای پرونده های ساختمانی ، ملکی ، پروژه های پیمانکاری و مشاور ، اختلاف ملکی مطرح شده در دادگستری ها ، ادارات ثبت، شهرداری ها و بانک ها توسط کارشناس ارزیاب قسم خورده دادگستری

با ارسال مدارک خود به ما و داشتن تحلیل ما، پرونده ی خود را ایمن تر و آگاهانه تر، پیگیری کنید.

مشاوره کارشناسی ما می تواند یاری گر وکیل شما در چگونگی مطرح کردن و پیشبرد پرونده باشد.

 

مهدی شهداد – کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان

تلفن 44231706 (021)       موبایل 2282044-0912

فهرست