درخواست کارشناسی ملک

درخواست کارشناسی ملک و سایر انواع دارایی ها و برآورد خسارت و تامین دلیل  از کارشناسان رسمی گروه ما چه درخواست کارشناسی ملک (ارزیابی رسمی ، قیمت گذاری ، تامین دلیل و . . .) باشد و چه درخواست ارزیابی ارزش خودرو و موارد دیگر می تواند به راحتی با تماس تلفنی، ایمیل و یا برقراری ارتباط به وسیله شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و واتساپ و یا به وسیله فرم تماس زیر انجام شود. 

درخواست کارشناسی ملک

درخواست کارشناسی ملک از کارشناس رسمی دادگستری

عناوین اصلی درخواست کارشناسی رسمی دادگستری

برای مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری گروه ما در باره ی قیمت گذاری انواع املاک خود اعم از آپارتمان مسکونی ، واحد های اداری ، مغازه تجاری و ارزش سرقفلی و اجاره مالکانه، حق کسب و پیشه تجاری، اجاره بها یا اجرت المثل ایام تصرف، کارخانه و کارگاه صنعتی و تولیدی ، ماشین آلات کارخانجات و تاسیسات ساختمانی و صنعتی، اماکن گردشگری و هتل ها می توانید با ما تماس بگیرید.

درخواست های کارشناسی شما ممکن است در موارد اصلی زیر باشد (یادآوری می شود که فقط به موارد اصلی در فهرست زیر اشاره شده است):

گروه کارشناس رسمی ما چگونه در زمینه درخواست کارشناسی ملک به شما کمک می کند؟

با تماس با ما می توانید از ما در تبیین و روشن تر کردن درخواست کارشناسی خود کمک بگیرید. معمولا متقاضیان کارشناسی با این مفاهیم حقوقی آشنایی ندارند و بعد از تماس و مذاکره با ما درخواست های خود را بهینه تر و اصلاح می کنند.

گروه کارشناسان ما در تهران مستقر بوده اما کارشناسان همکار گروه ما که جزو تیم ما هستند در شهرهای اصلی سایر استان های کشور مانند اهواز، اصفهان، شیراز، تبریز، رشت، ساری و بندرعباس مقیم و مستقر هستند و در صورت نیاز شما می توانند با آشنایی کامل به منطقه و استان خود به شما در امور کارشناس رسمی دادگستری کمک کنند.

انجام مشاوره کارشناسی رسمی قبل از عقد هر گونه قرارداد و یا خرید و فروش می تواند تا حد زیادی از مشکلات حقوقی آتیه ی شما جلوگیری کند.

گروه کارشناسی رسمی دادگستری ساتیا (کارشناس آنلاین) متشکل از کارشناسان رسمی ارزیاب قسم خورده دادگستری در سراسر استان های کشور برای تسهیل در انجام خدمات کارشناسی رسمی برای شما تشکیل شده است.

شما می توانید با شماره های زیر تماس تلفنی برقرار و یا به وسیله ی نرم افزار های شبکه ی اجتماعی مانند تلگرام  یا واتساپ با ما تماس بگیرید: 

تلفن: 44231706 (021)       موبایل :   2282044-0912

ایمیل: mdshahdad@yahoo.com
تلگرام: www.telegram.me/MdShahdad  یا  با آیدی تلگرام: MdShahdad@
واتس آپ :Whatsapp +989122282044
اینستاگرام:  https://www.instagram.com/karshenas_online/ یا به وسیله ی آیدی اینستاگرام کارشناس آنلاین:    Karshenas_Online

لطفا برای حمایت از ما و کمک به دیگران، از طریق آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی در زیر، این مطلب را به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه کار شما باید قوانین و مقررات را بپذیرید

فهرست